8 lipca 2022 Autor Artur Dwojewski 0

Instalacja elektryczna w domu i mieszkaniu

Instalacja elektryczna – dostawca KMService

Każdy kto zdecydował się wymurować dom musi stanąć przed wyzwaniem wyboru odpowiedniej instalacji elektrycznej. Podobnie wygląda kwestia zarówno w nowych mieszkaniach jak i tych remontowanych. Pamiętajmy, że aby móc bezpiecznie użytkować wymarzony dom lub mieszkanie należy korzystać nie tylko ze specjalistów w kategorii usług, ale również ze specjalistów w sprawie dostaw! Firma KMService z Bydgoszczy to nie tylko dystrybutor materiałów budowlanych, ale także instalacji elektrycznej, oświetleń oraz akcesoriów elektro-instalacyjnych. Naszą misją jest niesienie pomocy z materiałem na każdym etapie inwestycji. KMService dostarcza materiały budowlane oraz instalacje elektryczne tylko od sprawdzonych dostawców.

KMService to nie tylko bloczki i kostka!

Nasi klienci są przyzwyczajeni, że KMService jest partnerem niemal na każdym etapie budowy czy remontu. Dostarczamy kompleksowo materiały budowlane. Do tej pory mogliście u nas zamówić fundamenty, bloczki z gazobetonu, a także ceramikę budowlaną. Poza ścianami KMService z Bydgoszczy oferuje stal z dostawą na terenie całego kraju. W naszej firmie zamówicie także systemy kominowe oraz stropy. Jeśli klienci potrzebują tynków, farb czy zaprawy budowlanej wiedzą, że mogą zadzwonić do KMService dystrybutora materiałów budowlanych. Kiedy dom był skończony nasi klienci zawsze mogli liczyć na świetną ofertę kostki brukowej czy płyt tarasowych. Teraz jednak wychodzimy na przeciw i KMService Bydgoszcz proponuje asortyment elektryczno-instalacyjny. Z nami przygotujesz instalację elektryczną od A do Z.

Asortyment elektryczny

Wyślij nam swoje zapotrzebowanie na instalacje elektryczną, a KMService wszystkim zajmie się za ciebie! Poza najpopularniejszymi produktami jakimi są kable i przewody elektryczne posiadamy rury elektroinstalacyjne. Ponadto KMService posiada niezbędne w każdym domu lub budynku gospodarczym z dostępem do prądu bezpieczniki oraz aparaturę oraz rozdzielnice modułowe. Znajdziecie u nas przedłużacze, kontakty, gniazdka oraz cały niezbędny osprzęt elektryczny. Poza wymienionymi specjalizujemy się w oświetleniach. Posiadamy żarówki i świetlówki domowe oraz biurowe. A także lampy przemysłowe i drogowe. Do tego oświetlenia dekoracyjne tradycyjne czy ledowe.