23 maja 2022 Autor Artur Dwojewski 1

KMService – nowoczesny dystrybutor materiałów budowlanych na jakiego czekałeś!

KMService Sp. z o.o. dystrybutor materiałów budowlanych

Hurtownia internetowa czy klasyczna?

Sprzedaż materiałów budowlanych często kojarzy się z hurtownią, która ma ogromny plac, gdzie można dostać od ręki każdy niezbędny produkt. Decydując się na inwestycję jaką jest budowa domu czy remont mieszkania zazwyczaj pierwszym krokiem jest wizyta w lokalnej hurtowni. Często przyjeżdżając w takie miejsce zderzamy się jednak z brutalną rzeczywistością. Przede wszystkim kwestia dostępności produktu – od ręki możemy otrzymać to co akurat jest na stanie – o ile nie jest już zarezerwowane dla kogoś innego… Jeśli jednak hurtownia będzie w stanie zaproponować nam to co nas interesuje zawsze jest to materiał, który już raz był przerzucany z miejsca na miejsce. Dostajemy towar, który przebył drogę z zakładu produkcyjnego na plac sprzedawcy na którym zapewne też był przestawiany z miejsca na miejsce w zależności od sezonu. Często również musimy zaakceptować wybór z wąskiej gamy produktów budowlanych – zazwyczaj zostaje nam wciskany przez obsługę towar, na którym hurtownia dostaje największy rabat od producenta, albo… nie może się go pozbyć od dłuższego czasu! Abstrahując od dostępności materiałów budowlanych warto podnieść kwestię samej hurtowni. Często wjeżdżając na plac można się poczuć w swoistym labiryncie pustaków, worków i wszystkiego co betonowe. Można się poczuć zagubionym jak na jakiejś wielkiej budowie. Pośpiech, gwar, ciężkie sprzęty i wszechobecny brud, a nawet błoto! Do tego obsługa, która zajęta swoimi sprawami, często udaje, że nas nie widzi. Nic dziwnego, że już na tym etapie może nam się zapalić lampka alarmowa czy warto podejmować inwestycję. Jednak warto pamiętać o alternatywie jaką jest sprzedaż materiałów budowlanych przez internet!

KMService zapewnia komfort i spokój


Żyjemy w świecie, który opiera się na ciągłym pędzie i gdzie poziom stresu bywa na ekstremalnie wysokim poziomie. Więc jeśli możemy zapewnić sobie choć odrobinę komfortu, czemu sobie na to nie pozwolić? Komfort i spokój – to jedne z cech jakie odróżniają kupno w KMService od tradycyjnej, stacjonarnej hurtowni budowlanej. Czemu komfort? Pozwolimy sobie wytłumaczyć to na czterech przykładach.
Przede wszystkim komfort czasu – do naszej hurtowni internetowej możesz zajrzeć w każdej chwili! Wracasz z pracy autobusem lub pociągiem – wystarczy, że masz telefon w ręku! Jesteś w domu i nie masz ochoty na wyjście gdziekolwiek, a planujesz remont i czas ucieka – wystarczy, że odpalisz komputer lub tablet i zajrzysz do naszego sklepu internetowego! Jest późno w nocy a chcesz sprawdzić ceny? U nas materiały możesz obejrzeć przez cały tydzień 24 godziny na dobę!
W KMService otrzymujesz także komfort wyboru – nie będziemy cię zachęcać do materiału na jakim najwięcej zarobimy, nie będziesz uzależniony od tego co akurat mamy “na placu” – staramy się przygotować jak największy wybór produktów spośród wiodących producentów materiałów budowlanych. To ty decydujesz co bierzesz – my co najwyżej możemy doradzić w kwestii technicznej.
Komfort obsługi – u nas zawsze będziesz obsłużony w pełni profesjonalnie. Nie będziesz musiał czekać aż ktoś łaskawie podejdzie i doradzi mówiąc coś pod nosem. Mamy cały zespół wyspecjalizowanych doradców, dostępnych do twojej dyspozycji telefonicznie, mailowo, a nawet przez wahatsapp lub massenger! Chcesz się umówić na rozmowę w niestandardowych godzinach – daj znać wcześniej, a na pewno się dostosujemy i pomożemy. Jeśli interesują cię specjalistyczne informację nie ma problemu. Na bieżąco utrzymujemy kontakt z każdym producentem, którego materiały mamy w ofercie więc w razie potrzeby uzyskamy informacje techniczne bezpośrednio od producenta.
Komfort dostawy – jest to kwestia o jakiej mało się myśli zamawiając materiały budowlane a jest wręcz kluczowa. Jakość i trwałość materiałów budowlanych bywa różna, niektóre powinny być transportowane tylko raz lub w usystematyzowany sposób. Decydując się na zakup materiałów budowlanych w KMService dostajesz materiał jaki jedzie bezpośrednio z fabryk produkcyjnych! Towar jaki otrzymasz nie jest przerzucany przez kilka placów, nie jeździ w kilku transportach, nie jest zleżałym towarem jakiego nikt nie chce. Kupując od nas zawsze dostajesz materiał pierwszej kategorii, którego jakość gwarantuje bezpośrednio producent!

Czas na zmianę nawyków


Człowiek jest stworzeniem, które jeśli się do czegoś przyzwyczai to trudno zmienia nawyki. Do niedawna kupno materiałów budowlanych poza stacjonarną hurtownią wydawało się nie do pomyślenia. Człowiek jest jednak również takim stworzeniem, które przyzwyczaja się do dobrego. Jeśli w tych szalonych czasach możesz sam sobie ofiarować trochę więcej czasu jaki zaoszczędzisz na wyjazdy po hurtowniach a do tego dołożysz komfort profesjonalnej obsługi i pewność, że dostaniesz materiał najlepszy jakościowo nie wahaj się – skorzystaj z oferty KMService. Nasza firma to nowoczesny dystrybutor materiałów budowlanych na jakiego czekałeś!