10 listopada 2022 Autor Artur Dwojewski 1

Biało-Czerwona Promocja

Przed nami najważniejsze narodowe święto – dzień niepodległości. 11 listopada to niezwykle ważna data dla każdego polaka. Wiele osób będzie obchodzić ten dzień w narodowych barwach. KMService również przyłącza się do świętowania. Przygotowaliśmy dla Was biało-czerwoną Promocję! Nawiązujemy przede wszystkim do naszych pięknych narodowych barw, a także do tego w jaki sposób Polska jest… podzielona! Nie mamy na myśli jednak żadnych politycznych czy światopoglądowych sporów, ale o preferencje w wyborze materiałów budowlanych!
Polacy dzielą się na tych, którzy wybierają biały gazobeton oraz czerwoną ceramikę budowlaną. Te dwa produkty najczęściej się wybiera przy tworzeniu zestawienia materiałów do budowy domu. Zarówno bloczki z gazobetonu jak i pustaki ceramiczne mają liczne grono zwolenników i przeciwników. Nie można jednoznacznie określić, który produkt jest lepszy. Beton komórkowy jest zdecydowanie cieplejszy niż pustak ceramiczny. Z drugiej strony ceramika budowlana ma zdecydowanie wyższe parametry wytrzymałościowe niż gazobeton.
W przeddzień Święta Niepodległości nie chcemy, aby ktokolwiek musiał się spierać o to, który materiał jest lepszy. KMService dystrybutor materiałów budowlanych przygotował specjalną ofertę dla każdego! Zarówno zwolennicy gazobetonu jak i pustaków ceramicznych znajdą coś dla siebie w naszej Biało-Czerwonej Promocji!