29 lipca 2022 Autor Artur Dwojewski 3

PROMOCJA – KUPUJ CORAZ TANIEJ

KUPUJ CORAZ TANIEJ – WIELKA PROMOCJA NA MATERIAŁY BUDOWLANE W KMSERVICE

W obecnej sytuacji na rynku materiałów budowlanych KMService chce docenić stałych i lojalnych klientów przygotowując dla każdego kupującego coś wyjątkowego!
Promocja na materiały budowlane w KMService to oferta z jakiej nie sposób nie skorzystać! Zamawiając materiały budowlane w KMService zyskuj pieniądze i kupuj coraz taniej!
Aby skorzystać z promocji na materiały budowlane, należy od daty ostatniego, zakupu zamówić i opłacić kolejne zamówienie w ciągu 60 dni od wystawienia faktury końcowej.
Nie planujesz więcej inwestycji? Nic nie szkodzi! Pomóż kupić taniej rodzinie bądź znajomym – z naszą ulotką promocyjną także mogą skorzystać ze specjalnej oferty jako nowi klienci!
Promocja “Kupuj coraz taniej” na materiały budowlane dotyczy wybranego asortymentu przy zachowaniu minimum logistycznego – regulamin promocji poniżej:

Regulamin promocji “Kupuj coraz taniej”
1. Z promocji może skorzystać każdy kto w ciągu 60 dni od dnia otrzymania faktury końcowej na pierwsze zamówienie przedstawi Kupon promocyjny “Kupuj coraz taniej”.

2. Rabat dla stałych klientów przewidziano na kwotę 50 zł dla drugiego zamówienia i 100 zł dla każdego kolejnego zamówienia złożonych w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury końcowej na pierwsze zamówienie.

3. Rabat dla nowych klientów przewidziano na kwotę 50 zł dla pierwszego i 100 zł dla każdego kolejnego zamówienia złożonego w ciągu 60 dni od daty wystawienia faktury osobie przekazującej Kupon promocyjny “Kupuj coraz taniej”.

4. W celu weryfikacji komu przysługuje Kupon promocyjny “Kupuj coraz taniej” należy podać numer faktury końcowej otrzymanej od firmy KMService Sp. z o.o. lub dane kontrahenta.

5. Materiał i minimum logistyczne biorące udział w promocji “Kupuj coraz taniej”
– bloczki z gazobetonu (minimalna ilość zamówienia – jedno pełne auto 24t)
– bloczki silikatowe (minimalna ilość zamówienia – jedno pełne auto 24t)
– pustaki ceramiczne (minimalna ilość zamówienia – jedno pełne auto 24t)
– kostka brukowa (minimalna ilość zamówienia – 100 m2)
– płyty tarasowe (minimalna ilość zamówienia – 30 m2)
– stal budowlana (minimalna ilość zamówienia – 7t)
– stropy (bez minimum)
– zaprawa murarska (minimalna ilość – 2 pełne palety)