9 września 2022 Autor Artur Dwojewski 2

Ściany jednowarstwowe w systemie Ytong

Firma KMService specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży ścian jednowarstwowych bez konieczności ich późniejszego docieplania!!

Dzięki zastosowaniu technologii ścian jednowarstwowych domy są ciepłe a ściany oddychają.

Zastosowanie systemu Ytong EnergoUltra+ oraz Ytong Jumbo Ultra+ to wiele korzyści. Między innymi :

– Szybsza i tańsza budowa – inwestor potrzebuje dużo mniej chemii budowlanej oraz dodatkowego docieplenia co przekłada się na szybszą i jednocześnie tańszą inwestycję. Oszczędzamy zarówno na materiałach jak i czasie pracowników za który płacimy

– Monolityczna ściana – budynek stawiany jest w specjalistycznym systemie dzięki czemu lepiej “pracuje”. Budynek jest o wiele bardziej solidny niż przy zastosowaniu klasycznego budownictwa.

– Twardy mur, odporny na szkodniki m. in gryzonie czy ptaki – często zdarza się, że w styropianie lub innym materiale dociepleniowym znajdujemy nieproszonych gości w postaci gryzoni czy mniejszych ptaków. W ciepłym otoczeniu starają się skryć przed zimą. W przypadku ścian stawianych bez dodatkowe docieplenia eliminujemy ten czynnik

– Ściana oddycha – nic nie przeszkadza w swobodnym przepływie powietrza a zarazem mury utrzymują ciepło wewnątrz.

Przy ostatnich cenach styropianu w wielu przypadkach budowa takiego domu bywa tańsza niż przy wznoszeniu ścian z dociepleniem.

Masz pytania? Zadzwoń – 795 219 326 – warto porozmawiać!

Darmowa wycena i pełne wsparcie techniczne.

W ofercie posiadamy bloczki do wznoszenia ścian jednowarstwowych w systemie Ytong. Grubości 36,5 cm oraz 48 cm. Ytong Energo Ultra + oraz Ytong Jumbo Ultra + to rozwiązanie które po prostu się opłaca!