25 listopada 2022 Autor Artur Dwojewski 0

Zakupy w cenach z 2022 – nie zwlekaj!!

Większość ekspertów i ekonomistów wieści duże podwyżki cen energii w nadchodzącym 2023 roku. Producenci wielu materiałów budowlanych już dziś zapowiadają wzrost cen swoich produktów. Nadchodząca inflacja może storpedować wielu planów związanych z inwestycjami budowlanymi. Jest jednak jeden prosty sposób na uniknięcie kupowania materiałów w dużo wyższych cenach! Wystarczy, że zamówicie materiały budowlane w firmie KMService jeszcze w roku 2022!
Jest wiele materiałów budowlanych jakie bez problemu można zamówić już teraz, a inwestycję rozpocząć wiosną lub latem przyszłego roku. Bloczki z betonu komórkowego popularnie zwane Suporex lub Sporeks można bez problemu składować na swojej posesji. Wystarczy suchy teren by gazobeton przeleżał bezpiecznie wiele miesięcy. Jak już piszemy o bloczkach, nie możemy pominąć ceramiki budowlanej. Pustaki ceramiczne mają bardzo podobne właściwości jeśli chodzi o ich przechowywanie co gazobeton. Podobnie sprawa ma się z kostką brukową. Kostka brukowa wspaniale prezentuje się na przydomowych chodnikach i podjazdach. Można ją swobodnie zmagazynować przez zimę na niewielkim obszarze przed domu. Kolejnym materiałem budowlanym często kupowanym na wiele miesięcy przed planowaną inwestycją jest stal zbrojeniowa. Ona także nie traci swoich właściwości przy odpowiednim magazynowaniu. Ponadto proponujemy także zakup systemów kominowych, które przywożone są na palecie i mogą stać na niej przez długi okres czasu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie na materiały budowlane w cenach z 2022 zadzwoń już teraz 795 219 326 lub napisz na zamowienia@matbudowlane.pl. Firma KMService z Bydgoszczy to najlepsze oferty na materiały budowlane w całym kraju.