Idea KMService

Żyjemy w świecie, który opiera się na ciągłym pędzie i gdzie poziom stresu bywa na ekstremalnie wysokim poziomie. Więc jeśli możemy zapewnić sobie choć odrobinę komfortu, czemu sobie na to nie pozwolić? Jeśli możemy na chwilę się zatrzymać i w spokoju wszystko zaplanować – zróbmy to! KOMFORT I SPOKÓJ – to jedne z cech jakie odróżniają kupno w KMService od tradycyjnej, stacjonarnej hurtowni budowlanej. Czemu komfort? Pozwolimy sobie wytłumaczyć to na czterech przykładach.

Przede wszystkim KOMFORT czasu – nasza hurtownia internetowa możesz zajrzeć w każdej chwili! Nasz asortyment jest do waszej dyspozycji każdego dnia 24 godziny na dobę. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo poznać całą ofertę.

W KMService otrzymujesz także KOMFORT wyboru – nie będziemy cię zachęcać do materiału na jakim najwięcej zarobimy, nie będziesz uzależniony od tego co akurat mamy “na placu” – to ty decydujesz co bierzesz – my co najwyżej możemy doradzić w kwestii technicznej.

KOMFORT obsługi – u nas zawsze będziesz obsłużony w pełni profesjonalny sposób. Mamy cały zespół wyspecjalizowanych doradców, dostępnych do twojej dyspozycji telefonicznie, mailowo, a nawet przez wahatsapp lub messenger!

KOMFORT dostawy – decydując się na zakup materiałów budowlanych w KMService dostajesz materiał jaki wyjeżdża bezpośrednio z fabryk produkcyjnych! Kupując od nas zawsze dostajesz materiał pierwszej kategorii, którego jakość gwarantuje bezpośrednio producent!